Leden

BertReubens_ILVO
Bert Reubens
ILVO - Plant

bert.reubens@ilvo.vlaanderen.be
+32 (0)9 272 26 70

Projectleider


ErwinWauters
Erwin Wauters
ILVO -
erwin.wauters@ilvo.vlaanderen.be
+32 (0)9 272 23 47

Action labs, onderzoek
JolienBracke_ILVO
Jolien Bracke
ILVO - Plant
jolien.bracke@ilvo.vlaanderen.be

+32 (09)272 26 94

Action labs, onderzoek, doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding
LaureTriste_ILVO
Laure Triste
ILVO -
laure.triste@ilvo.vlaanderen.be

+32 (09)272 23 58
HelenaTavernier
Helena Tavernier
ILVO - landbouw & maatschappij
helena.tavernier@ilvo.vlaanderen.be

+32 (0)9 272 23 65

Doctoraatstudente
Paul Pardon ILVO
Paul Pardon
ILVO - Plant
paul.pardon@ilvo.vlaanderen.be

+32 (0)9 272 26 76

Action labs, doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding
Tom Coussement
Tom Coussement
Bodemkundige Dienst van België
tcoussement@bdb.be

+32 (0)16 31 09 22

Action labs, onderzoek
WillemVanColen
Willem Van Colen
Inagro - Maatschappij & leefomgeving
willem.vancolen@inagro.be
+32 (0)51 27 33 15

Onderzoek, action labs
Ruben Mistiaen
Ruben Mistiaen
Inagro
ruben.mistiaen@inagro.be

+32 (0)51 27 33 15

Veldproeven, doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding
JoostPimBalis_BNVL
Joost-Pim Balis
Boerennatuur Vlaanderen
joostpim.balis@boerennatuur.be
+32 (0)16 28 64 28


Doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding

MaartenRaman_BNVL
Maarten Raman

Boerennatuur Vlaanderen
maarten.raman@boerennatuur.be

+32 (0)16 28 64 57

Doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding

RutgerTallieu_PLVB

Rutger Tallieu
Praktijkpunt Landbouw Vlaams-Brabant
rutger.tallieu@vlaamsbrabant.be
+32 (0)496 81 04 29

Demoperceel Herent

SandervanDaele_BOS
Sander van Daele
BOS+
sander.vandaele@bosplus.be
+32 (0)9 264 90 55

Doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding
JeroenWatté_Wervel
Jeroen Watté
Wervel
jeroen@wervel.be

+32 (0)2 893 09 60

Doelgroepbegeleiding en kennisverspreiding

Fien Vandekerchove
Fien Vandekerchove

Bodemkundige Dienst van België
FVandekerchove@bdb.be
0479 93 52 41

Action labs, onderzoek

Jan Mertens Kris Verheyen
Dirk Reheul